053-7211673 זמינים לשירותכם.
מחפש אינסטלטור אמין? הגעת למקום הנכון!

אינסטלטור בהרצליה

כשבעיות בצנרת מתחילות אין קץ לעצבים ולאי הנוחות הנגרמת בשל בעיות אלו. השכיחה ביניהן היא סתימת ביוב. כל העצות, כל הפתרונות, כל הדרכים לשימור נכון של הצנרת וטיפים לבעיות אינסטלציה תמצאו במאמר הבא
סתימות ביוב הן בעיות שכיחות בצנרת. הן נובעות לרוב בשל הצטברות פסולת שגדלה למימדים הגורמים לסתימה, בגלל צמיחת וחדירת שורשים אל תוך הביוב, קידוח לקוי באדמה, ואף בשל התקנה לקויה של צינורות הביוב. אינסטלטור בהרצליה מיומן יידע לאתר את מיקום הסתימה ומקורה ולמצוא פתרון יעיל, הגורם לנזקים מועטים ככל האפשר.
אל תזניחו את הטיפול בצנרת הביוב ואל תסתפקו בפתרונות "עשה זאת בעצמך", הטובים לטווח הקצר ומאד לא יעילים לטווח הארוך. 


שירותי אינסטלציה בהרצליה


אינסטלטור בהרצליה, במקרים של סתימות ביוב, יגיע אליכם מצויד במיטב הכלים לאיתור הסתימה. הוא יסרוק את הצנרת במבנה ויאתר את מיקום ומקורו של הכשל ברמת דיוק מקסימאלית. הבדיקה מתבצעת לכל סוגי הצינורות- פלסטיק, ברזל נחושת וכדומה, ומתבצעת בכל סוגי הרצפה במבנה. האמצעים העומדים לרשותו לבדיקת הסתימה בצנרת יכולים להיות מצלמת אינפרא המגלה נזילות, מצלמה אקוסטית המאתרת נזילות תת קרקעיות. עוד עשוי להשתמש אינסטלטור בהרצליה בספירלה חשמלית או בשטיפת הצנרת בלחץ מים גבוה. 
מקרים קיצוניים במיוחד דורשים שימוש של ביובית הלוא היא מיכלית שאיבה בוואקום השואבת את הגורם המשפיע על סתימות ביוב. פתרון זה משמש במקרים של סתימות קיצוניות שגרמו להצפת הביוב כולו והשפיע גם על מערכת הצנרת מחוץ לביתכם או למבנה.


אינסטלטור בהרצליה יעזור לך לשמר את הצנרת


על מנת למנוע סתימות ביוב, חשוב לבצע מספר פעולות מניעה שגרתיות כמו הימנעות השלכת מגבונים. אם יש ילדים בבית, להקפיד שלא ישליכו חפצים שונים לאסלה, וניקוי סיפון תדיר, לשם כך יש אינסטלטורים בהרצליה אשר זמינים לשירותכם בכל עת.


עבודות של אינסטלטורים בהרצליה - טיפול בכל הבעיות


בעיות אינסטלציה צצות בכל בית, ונדמה שהן תמיד קורות בזמן הכי פחות צפוי. תקלות בצינורות ביוב נגרמות בשל בלאי, בשל סתימה הנובעת מהצטברות פסולת, עקב סדקים בצינורות ובגלל התקנה לא נכונה של הצינורות.
צנרת ביוב והתקלות שלה, יכולות לגרום לנזקים רבים ורבים טועים לחשוב כי יצליחו להתמודד עם התקלה באופן עצמאי ולכן יש להזמין אינסטלטור מקצועי בהרצליה. תיקונים פרוביזוריים יכולים לעזור לטווח הקצר (מאד) אבל הבעיה לא תיפתר אם לא יהיה אינסטלטור מנוסה אשר עוד טרם התיקון, יאתר את מקור הבעיה. 


אינסטלטורים בהרצליה - פתרון לכל בעיה


כל תיקון של צנרת ביוב, מתחיל באיתור ומיקום הבעיה. לכך נדרש ציוד מקצועי. אינסטלטור בהרצליה מומחה הוא איש מקצוע אשר ברשותו כלים רבים לאיתור בעיות אינסטלציה, כמו למשל מצלמת אינפרא לגילוי נזילות מים, מצלמה אקוסטית לאיתור נזילות תת קרקעיות, מצלמת ביוב לאיתור כשלים במערכת הביוב, וציוד לחידוש צינורות ביוב.
אינסטלטורים בהרצליה שלנו מתמחים בתיקון מערכות ביוב באמצעים טכנולוגיים מתקדמים ובחומרים מן השורה הראשונה. במקרים רבים, תתוקן צנרת הביוב מבלי לבצע חפירת תשתיות וגרימת הרס לתשתיות. במקרים קיצוניים, נדרשת החלפת צנרת. סוגי התיקון יכולים להיות הנחת טלאי איטום על הסדקים, חיזוק הצנרת ועוד. 


 
אינסטלטור בהרצליה


הזמן כעת שרברב בהרצליה וקבל מחירים מוזלים


במקרים בהם נדרשת החלפת צנרת ביוב, נדרשת הבנת איש מקצוע אשר יקבע איזה סוג צנרת מתאימה לביתכם. קיימים סוגי צינורות רבים, לא כולם מתאימים לכל מבנה ולכל סוג ביוב. הסוגים השכיחים הם צינורות פלסטיים לשימוש פנימי וחיצוני ברמות איכות שונות, וצינורות פלסטיים משופרים. בנוסף קיימים צינורות יציקה, אסבסט ועוד.
חברתנו מספקת מגוון פתרונות אינסטלציה ובינהם גם שירותי ביובית בהרצליה - אז אם שרברב בהרצליה לא עזר לך, נשמח לספק לך את שירותי הביובית שלנו.